Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Özeti; Emir ve Feriha Geçmişe Sünger Çekiyor! Emir ve Ferihanın Halilin elinden kurtuluşu her ikisinin de aileleri için büyük şok olur. Mehmet ve Rızanın Ferihaya kavuşma sevinci içlerini kemiren şüphelerin gölgesinde kalır. Emirin yaralanmasıyla neye uğradıklarını şaşıran Aysun ve Ünal ise öfkelidir.

Apaçık gerçeğe gözlerini kapatmaya çalışan Mehmet ve Rıza, Emir konusunu sorgulamak için Ferihanın kendisini toparlamasını beklerken aşıklar ise aralarındaki engelleri aşıp birbirlerini görebilmek için fırsat kollar.

Öte yandan ölümün kıyısından dönen Gülsüm ise yaşadıklarını kendine saklamaktan yorgun düşmüştür. Halil kabusundan birlikten uyanan Feriha ve Emir ruhlarında açılan derin yaraları, aşklarıyla kapatmak için birbirlerine sığınırken, şüpheleriyle boğuşan Mehmetin sabrı taşmak üzeredir.

Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı HD izle, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Ne var ki Gülsüm ve Koray arasında geçenlerin kapıcı dairesine bomba gibi düşmesiyle ailenin tüm gündemi değişir. Gülsüm ve Korayın şok kararı Emir ve Feriha’yı da şaşırtırken, yaşanacaklar aşıkları bir kez daha tehlikeye atacaktır.

Adını Feriha Koydum 45. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

25 comments

 1. emine Reply

  adını feriha koydum 45.bölüm fragmanını ne zaman yayınlayacaksınız

 2. büşra balcı Reply

  yaaa heryer bunu gösteriyo ne kadar meraklısınız öpüşenleri göstermeye
  bizim istediğimiz bu değilki bize 45.bölüm lazım…

 3. büşra balcı Reply

  bu arada ben uğur balcının kuzeniyim herşeyi burdan bana sorabilirsiniz

 4. gülünya Reply

  ya 45. bölüm fragmanı ne zaman çıkacak çok merak ediyorum

 5. ece polat Reply

  45. Fragma nın çıkmasını herkes gibi bende ççççççooooookkkkkk merak ediyorum…. oooooooooooooffffffffffffff yyyyyyyaaaaaaaaa! EMİRLE FERİHA YI EVLENDİRİN ARTIK….. BU İKİ AŞIĞI BİR ARAYA GETİREMEDİNİZ….. ARALARINDAKİ ENGELLERİ KALDIRIN ARTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK………………….

 6. cennet Reply

  yha okadar çok çok merak ediyorum kiiii anlayamazsınız hep aynı şey çıkyo,,

 7. feriha Reply

  bu böüm cok güzel olacak hata obürlerinden dahada güzel olacak neden? : feriha und emir koray ggülsum

 8. gizem Reply

  ne zaman yayınlayacaksın yeter tv de yayınlanıyo ama bu ne be öff

 9. gamze Reply

  bu bölümde çok kötü şeyler olcak.emir ve ferihanın başaı yine derde girdi.artık şu ikisi mutlu iki aşık gibi yaşayamazlarmı.nie her bölümde ferihayla emirin başı dertte oluyo..45 bölüm fragmanı yayınlandı ztn….

 10. MELİKE Reply

  arkadaşlar iki fragmanda çıktı mehmet ferihayla emiri öpüşürken görüyo ferihayı dövüyo emir bunu görüyo o da mmet`i dövüyo bakalım sonra nolcek yarın izleyince görücez artık

 11. Feride Reply

  Merhaba arkadaşlar.Bu bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.Memetede qıcık oluyorum,kendi karısının oyunlarından haberi yok.Gücü Ferihaya yetiyor.

 12. kübra kalaycı Reply

  artık şu gerçekler olsun yaaaaaaa çok usandım yeter artık emir feriha öpüşüyo bunu mehmet görüyo ferihayı dövüyo bunu gören emir mehmeti dövüyo bu kadar anladık hep aynı şey çıkcak diye bişey yok yaaaaaaa tek kelimeyle S I K I L D I M yaaaaaaaaaa

 13. rabiya Reply

  ayy çok güzel yhaa budizi sakın bitmesin hele bu bölüm çok güzell süpesinizzzz yhaaaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir