Arka Sokaklar 210. Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar 210. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 210. Bölüm izle Arka Sokaklar 210. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 210. Bölüm izle Arka Sokaklar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Arka Sokaklar 210. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Arka Sokaklar 209. Bölüm ÖZETİ: Elif, bıçaklı saldırıya uğruyor ve;

Mesut ikinci kez baba olacağı için çok heyecanlıdır. Bu durumu Hüsnü ile paylaşır. Seyran’la, bu durumu Tunç’a nasıl söyleyeceklerini düşünüp dururlar. Tunç’un tepkisinin ne olacağını tahmin edemezler. Tekin ve Metin, her seneki gibi karnede zayıflarla gelirler ve ceza olarak Salim Usta’nın dükkânının yolunu tutarlar. Ancak Salim Usta’nın tamirhanesindeki çırak kontenjanı dolmuştur. Salim Usta, kayınbiraderi Nejat’ın bir yer açtığını ve çırak aradıklarını söyler. Hüsnü de çocukları, Nejat’ın bir güzellik salonu olduğunu bilmeden oraya yollar. Bu çocuklara cezadan çok, ödül olur. Sinan ve Elif’in düğün hazırlıkları son hız devam etmektedir. Ekibi de düğün heyecanı sarmıştır. Düğün hazırlıkları sırasında işlerini de ihmal etmez koşturmaya devam ederler. Cafer, eski eşi Semiha’yı rahat bırakmamaktadır. Elinde silahla kadının evine gelip “öldüreceğim seni” diye tehditler savurarak tüm mahalleliyi sokağa döker. Semiha polisten yardım ister. Sinan, Cafer’i yakalamaya çalışırken Cafer araba kazası geçirir ve hayatını kaybeder. Psikopat oğlu Ekrem, “babamın kanını yerde bırakmam” diye annesini öldürmenin yollarını arar. Elif, Semiha’ya destek vermekte ve elinden geldiğince yanında olmaya çalışmaktadır. Elif, düğün sabahı kuaföre gitmeden önce Semiha’ya da davetiye götürmek ister. Ancak Semiha’nın evine geldiğinde Ekrem’in acı sürpriziyle karşı karşıya kalır.

Arka Sokaklar 210. Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar 210. Bölüm Fragmanı izle” için bir yorum

  1. çok güzel bir film ,bence 6. sezon 5. sezon ‘dan çok daha güzel olur .çünkü zeynep ve engin geri geliyor.inşallah film ‘ e göre murat ve zeynep barışır.05 eylül ‘ ü sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. bence bu fragman yanlış olabilir çünkü elif öldüğünde sinan ekipten ayrıldı.bu durumda engin başkomiser geri gelmeyebilir ama elifi göstermediler bu durumdada sinan ayrılmayıp tatile gittiyse engin başkomiser ve zeynep gelir.ama noluuuuur engin geri dönsün.o,dizide attığını vuruyor.

  3. bence zeynepin ve enginin dönmesi iyi oldu diziye renk katıyorlar zeyneple murat boşanmıştı ama şimdi zeynep döndüğü için geri evlenecekler inşallah amin ….
    umarım dizi çok güzel olur….. <3

  4. bence gamze özçelikin gelmesi çok iyi oldu.rolunun hakkını veriyor hem eline silah yakışıyor.birde elifin gitmesi çok iyi oldu bence kendisi polisiye dizilerine yakışmıyor iyik gitti çünkü daha güzel oynayan birisi geldi

  5. Arkadaşlar zeynep ve enginin gelmesi çok iyi oldu eski ekip toplanmış oldu.5 eylülü sabırsızlıkla bekliyorum.(özellikle zeynep murat sahnelerini sabırsızlıkla bekliyorum)

Bir Cevap Yazın