Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm Fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm Fragmanı izle Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm Fragmanı izle Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Ekranların fenomen dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu” yeni bölümleri ile Atv ekranlarında! Merak edilen tüm sorular “Kurtlar Vadisi günü” ve “Kurtlar Vadisi saatinde” cevaplanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu her Perşembe 20.00’de atv’de!

Kurtlar Vadisi Pusu 128. BÖLÜM ÖZETİ

Kurtlar vadisi pusu 128. sezon finali bölümünde ersoy polat ve memati tarafından öldürüldü ve kurtlar vadisi pusu ekibi yeni bir hedef aramaya başladı.

Polat sezon finalinin sonunda vadinin en büyük sırlarından biri olan kızının yaşadığını öğrendi. Kurtlar vadisi pusunun yeni bölümlerinde ölen ersoyun yerine kim geçecek, polat kızını bulabilecekmi?

Tüm bu soruların cevabı kurtlar vadisi pusunun yeni sezon bölümlerinde mutlaka cevap bulacak lakin kurtlar vadisi pusu hayranları şimdiden yeni sezon için tahminlerini yapmaya başladı. Sizinde vadinin yeni sezon bölümleri için tahminleriniz varsa yorumlarınızda paylaşabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm Fragmanı izle

Comments

  1. ya 129. bölüm muhtemelen eylülde başlar ama. şimdiye kadar hiç bir bölümünü kaçırmadığım bu diziyi bir daha seyretmeyeceğim. iyice işin cılkını çıkardılar. pana film para için tüm kanalları çingene gibi geziyor. baksanıza. bu saatten sonra bu dizi seyredilmez.

  2. kurtlar vadısı pusuyu cok sevıyorum.. severek ızlıyorum kanalını buldu sonunda zaten kurtlar vadısı //atv// deydı eskıden seyredenlerr bilır…. yenı bölumunu merak la beklıyorumm….

  3. bence polat alemdarın yeni düşmanı kaşifoğlu olacak ve polat onu öldürücek kafasını çıtırdatacak ve ölecek ve bir süre aron fellerin emrinde çalışıcak ve plan kurucak fellerin emrinden kurtulmak için ve bu sezon aron feller ölücek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir