Yer Gök Aşk 54. Bölüm Fragmanı izle

Yer Gök Aşk 54. Bölüm Fragmanı izle Yer Gök Aşk 54. Bölüm izle Yer Gök Aşk 54. Bölüm Fragmanı izle Yer Gök Aşk 54. Bölüm Fragmanı Seyret Yer Gök Aşk 55. Bölüm Fragmanı izle Yer Gök Aşk Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Yer Gök Aşk 53. Bölüm Özeti;

Bade’yle Yusuf’u beraber mutlu gören Havva aşkından ümidini keser. Artık tek isteği bir an evvel Yusuf’tan ve Ürgüp’ten uzaklaşmaktır. Talat’tan kurtulmaya çalışan Remzi kaza yapar. Üstelik paraları da kaybetmek üzeredir ve daha da kötü bir sürprizle karşılaşır. Havva hastalanır. Sultan’ın tek derdi onu hastaneye götürmektir. Küçük Yılmaz yardım eder. Aynı anda Rüzgar da hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Sultan hastanede Hamiyet’ten kurtulmayı başardığını düşünürken, hesaplamadığı bir şey olur; Hamiyet Küçük Yılmaz’ı sorguya çeker. Mehmet Cüneyt’in ziyaretine gider. Cüneyt’ten ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Mehmet’i zor günler beklemektedir. Remzi konağa gelmeye çalışırken, Sultan ve Havva’nın artık kaçacak yerleri kalmamıştır. Hamiyet takiptedir. Şirketin içinde bulunduğu dar boğaz Yusuf’u kahretmektedir. Bade ise Yusuf’u teselli etmeye çalışır; ama daha büyük bir tehlikenin onları beklediğinden habersizdir.

Yer Gök Aşk 54. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Comments

  1. HAVVA VE YUSUF KARŞILAŞSIN ARTIK. YETER ÇATLATACAKSINIZ İZLEYİCİLERİNİZİ.REKLAMLARI AZALTIN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN

  2. allahım bu film için ölüyorum yhaaa bu film beni kahrediyo yusufla havva biran önce buluşsalar ve yine beraber olsalar grçi böyle bişeyin olacağını pk zannetmiyorm ama olsnn yhaaa aslında grçk hayatta evlendler ztn film de ne olursa olsnn :)))

  3. spr bi dizi lale devrinden daha heyecanlı olduğu için daha çok izleniyo…badenin allahım cezasını versin …hamiyet ölsün …yaşıcağı kadar yaşamış morukkkk….

  4. bu dizinin müptelasıyım arkadaş. Hem de ailecek izlemekteyiz. Sultana ve özellikle de havvaya bayılıyorum.Böyle bir aşk yok. Pazartesi günlerini iple çekiyorum. Hatta yayın saatini Ana Haber bülteninden hemen sonraya alırsanız ve özet+yeni bölüm yayınlarsanız çok sevinicem gerçekten. Havva sen bitanesin. Seni sürekli takip ediyorum bahar gözlüm…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir