110 TL değerindeki Battlefield 4 DLC paketi ücretsiz oldu

110 TL değerindeki Battlefield 4 DLC paketi ücretsiz oldu Battlefield 4ün büyük DLC paketlerinden olan Second Assault, Origin ve Microsoft Storeda ücretsiz oldu. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

FPS türünün efsane oyunlarından olan Battlefield 4ün popüler DLC paketlerinden Second Assault Origin ve Microsoft Storeda ücretsiz oldu. Normal değeri 110 TL olan paketi şimdi kütüphanenize ekleyebilir oynamaya başlayabilirsiniz. DLCyi kullanabilmek için elbette hali hazırda Battlefield 4 sahibi olmanız gerekiyor.

Second Assault paketi Battlefield 4e dört farklı sevilen Battlefield 3 haritasını getiriyor. Bu haritalar Operation Metro, Operation Firestorm, Caspian Border ve Gulf of Oman şeklinde. Haritalar ayrıca güncellenmiş grafikler ve oyun içi geliştirmeleri de beraberinde getiriyor. Bunların haricinde yeni silahlar ve araçlar da sizleri bekliyor olacak.

Battlefield 4 şu anda oldukça canlı bir oyuncu havuzuna sahip. Özellikle de Battlefield 2042nin yaklaşmasıyla birlikte hayranlar Battlefield 4e geri dönmeye başladı. Yapımcı EA da oyuncu rakamlarındaki bu beklenmedik artış nedeniyle oyuna yeni serverlar eklemek zorunda kalmıştı. Battlefield 4 oynamak için şu an çok iyi bir vakit diyebiliriz.

Battlefield 4 ayrıca bu yılın başlarında Prime Gamingte ücretsiz dağıtılmıştı.

Second Assault DLC Origin sayfası

Second Assault DLC Microsoft Store sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir