Genel HaberlerMagazin

120 bin liralık ‘Osmanlı Tokadı’

TRT’nin sevilen komedi dizisi ‘Osmanlı Tokadı’nda yönetmen Mustafa Doğan ve oyuncu Cemal Hünal ayrılırken, Hacıoğlu ve Atasever’in ücretleri ise haftalık 15’şer bin lira oldu

Fatih Sultan Mehmed’in hocası Akşemseddin (Mazhar Alanson) iki yeniçeriyi cezalandırarak günümüze göndermesini konu alan ‘Osmanlı Tokadı’ dizisinin çekimlerine başlandı. Geçen sezon TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden birisi olan ‘Osmanlı Tokadı’ yeni sezonda oyuncu Cemal Hünal ve yönetmen Mustafa Şevki Doğan ekipten ayrıldı. Mustafa Şevki Doğan, başrolünü İlker Ayrık’ın oynadığı ‘Kedi Özledi’ filminin çekimlerini yaz ayında bitiremediği için diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Cemal Hünal da ayrıldı
Doğan’dan boşalan yönetmen koltuğuna ise yapım şirketi Duka Film daha önce ‘Yadigar’, ‘Parmaklıklar Ardında’ ve ‘Kalbim Seni Seçti’ dizilerinin yönetmenliğini yapan Hakan Gürtop ile anlaştı. Dizide Moğol karakterine hayat veren Cemal Hünal ise yapım şirketine rolünün çok az olduğunu söyleyerek gelecek sezonda kadroda yer almayacağını söyledi. Duka Film, gelecek hafta Hünal’ın yerine gelecek ismi belirleyecek.

Haftada 30 bin lira!
Üç yıldır evli olan dizinin başrol oyuncuları Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu yeni sezona zam alarak başladı. Fatih Sultan Mehmed’i canlandıran Hacıoğlu ile İstanbul karakterine hayat veren Atasever, bölüm başına 15 bin TL’ye kamera karşısına geçecek. Böylece çiftin evlerine bu sezon haftada 30 bin TL ayda ise 120 bin TL girmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu