3 Adamın bu haftaki konukları kim?

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam TV8de izleyiciyle buluşuyor. Birbirinden renkli konukları ile heyecanla beklenen 3 Adama bu hafta kimlerin katılacağı merak konusu oldu. İşte 3 Adamın bu haftaki konukları ve detayları

3 Adam, yeni bölümü ile cuma akşamı TV8 ekranlarına geliyor. Yepyeni içerikleri ile yeni sezona hızlı giriş yapan 3 adam, bu hafta Mustafa Ceceliyi ağırlayacak.

3 Adam yeni sezona yenilenen formatı ile hızlı bir giriş yaptı. İlk bölümüne Serenay Sarıkaya ve Gökhan Türkmenin konuk olduğu 3 Adamda 3 Adam Sahne de açılışını yaptı. Kahkahanın hiç eksik olmadığı 3 Adam, bu hafta yine sürprizlerle dolu bir bölümle evlerinize konuk oluyor. 3 Adam yeni köşesi 3 Adam Sahne ile skeç yazarlarına, skeçlerini sahneye taşımak isteyenlere ve stund-up yaparak hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı verecek.

Kahkahanın eksik olmayacağı 3 Adamda bu hafta Mustafa Ceceli konuk olacak. eser yenenler, Oğuzhan Koç ve ibrahim büyükakın birlikte hazırlayıp sundukları 3 Adam, 28 Ekim Cuma akşamı Mustafa Cecelinin katılımı ile ekranlara gelecek.

3 Adam, Mustafa Cecelinin katılımı ile yarın akşam 20.00da TV8 ekranlarında

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir