30 bin kişilik ilçe bayramda 300 bin kişiyi ağırladı

Kurban Bayramı tatilini Marmaranın Bodrumu olarak bilinen Yalovanın Çınarcık İlçesinde geçiren tatilciler, sahili doldurdu.

YALOVA, (DHA)

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, ilçede adeta bayram bereketi görüldüğünü anlatırken, Nüfusu 30 bin olan ilçemiz bayram tatilinde 300 bin kişiye ev sahipliği yaptı dedi.

Çınarcıkta bayram tatili dolayısıyla yoğunluk görüldü. İstanbul başta olmak üzere çevre illerden gelenler, Çınarcıkta sahilleri akın akın doldurdu. Çınarcık Belediye Başkanı CHPli Avni Kurt, Kurban Bayramını bereketli geçirdik ve ilçemizde çok ciddi yoğunluk oluştu. Normalde yaz sezonunda 200 bin tatilciyi ağırlıyorduk. Kurban Bayramında bu sayı 300 bine ulaştı. Turizmci arkadaşlarımızla da görüştüm. Bayrama özel bir durum bu. Doluluk oranı çok yüksek. Vatandaşımız ve esnafımızı da durumdan memnun. Sezon hareketli geçiyor. Yerleşik nüfusumuzun 10 katı tatilciyi ağırlıyoruz dedi.

KUM PLAJ GÖZ DOLDURDU

Mavi Bayrağı da bulunan Çınarcık, Teşvikiye Beldesindeki kum plajı ile göz doldurdu. Tatilciler gündüz saatlerinde güneşlenip yüzerken, akşam saatlerinde yine sahilde kurulan tesislerde köpük partilerinde eğlenerek vakit geçirdi. Kum Plajdaki Maviş Beach, Cemos Beach ve Arena Beach, DJlerin performanslarıyla tatilcilere dolu dolu bir eğlence geçirmelerini sağladı.

TAYİNİMİ BURAYA İSTEYECEĞİM

Çınarcıka dinlenmek ve eğlenmek için geldiğini söyleyen İstanbulda hemşire olarak görev yapan Dilay Yıldız, Doğa ve manzarası, ortamı nedeniyle Çınarcıkı tercih ettik. Ulaşım da oldukça rahat. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Hatta biz hemşireyiz. Burayı çok beğendiğimiz için tayinimizi buraya isteyeceğiz diye konuştu. Tatilcilerden Esin Koca ise, Tatilimiz oldukça keyifli geçiyor. Burada daha çok rahat ettik. Bodrumdan daha az insanın olması nedeniyle buraya tercih ettik dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi