46 Yok Olan 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

46 Yok Olan 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ekranların heyecanla takip edilen dizisi 46 Yok Olan izleyici ekrana kilitlemeye devam ediyor. Soluk soluğa izlenen 46 Yok Olan 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ? 46 Yok Olan yayınlanan son bölümünde Suikastten kurtulan Doğan için tehlike hastanede de sürdü. İşte diziyle ilgili son gelişmeler

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu Yasemin Allen ve Melis Birkanın rol aldığı 46 Yok Olan büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yapımcılığını Nunova Filmin üstlendiği yönetmenliğini Serdar Akar yaptığı 46 Yok Olan izleyicileri star Tv ekranlarında reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. 46 Yok Olan 13. bölümüyle final yapacak.

46 Yok Olan 12. yeni bölüm fragmanı resmi sitede yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır…

46 YOK OLAN SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

46 YOK OLAN SON BÖLÜM ÖZETİ

CİNAYETİ KİM İŞLEDİ?
İlacı yaptıktan sonra zihninin kontrolünü elinde tutmak ve her şeyi hatırlamak isteyen Murat, Ceyla’nın hipnoz tedavisine nasıl tepki vereceğini merak eder. Suikastten kurtulan Doğan için tehlike hastanede de sürecektir. Doğan’ın vurulmasıyla panikleyen Necmi ve Ferit yeni bir plan yaparlar. Necmi, tüm olan bitenin perde arkasını Ferit’ten dinler. Füsun, Salim’le aralarındaki ilişkiyi sonunda annesine itiraf eder. Yıldız’ın ise bu ilişkiye tepkisi Füsun’u çok şaşırtır. Yaşanan tüm kargaşanın ucunun Yıldız’a dokunduğunu düşünen Altan, surpriz bir hamle yapar. Murat ile Altan’ın yolları ilk kez kesişir.

Yapım: Nunova Film
Yönetmen: Serdar Akar
Senaryo: Ercan Mehmet Erdem

OYUNCULAR
Erdal Beşikçioğlu :Murat
Yasemin Allen :Selin
Melis Birkan :Ceyla
Saygın Soysal : Doğan
Berkan Şal : Salim
Metin Belgin :Ferit
Ayça Eren :Ezo
Selin Uludoğan: Sude

Erdal Beşikçioğlu kimdir?

5 Ocak 1970 yılında, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankarada dünyaya geldi.[1] Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Kolejinde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesinden mezun oldu. 1989 yılında hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarına girdi. Konservatuar eğitimi sırasında William Guskill ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatrolarında oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda müdür vekili olarak görev aldı.
Halen Ankara Devlet Tiyatrosundaki görevine devam etmektedir.
Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır. Gençlerbirliği spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcavın yeğenidir.

Erdal Beşikçioğlu: O kadar da abaza millet değiliz

Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkanla olan sevişme sahneleriyle ilgili konuştu.
ELEŞTİRİLERE İSYAN ETTİ
Rol aldıkları dizide, çift kişilikli bir genetik profesörünü canlandıran Erdal Beşikçioğlu, rol arkadaşı Melis Birkan’la çektikleri sevişme sahneleriyle ilgili eleştirilere isyan etti.
O KADAR DA ABAZA MİLLET DEĞİLİZ
Birkan’ın dikkat çeken bir kadın olduğunu belirten oyuncu, “Çok mu konuşulmuş. O kadar da abaza millet değiliz. Yaptığımız şey atla deve değil” dedi. Birkan’ı kardeşi gibi gördüğünü ifade eden Beşikçioğlu, “Bu tip sahneler oyuncuları zorluyor mu?” sorusuna, “Neden zorlasın ki? Karşındaki rol arkadaşın. Jinekoloğa giden kadın utanıyor mu? İnsan kardeşiyle sevişir mi? Bizimki de onun gibi bir şey” şeklinde konuştu.
Oyuncu, dizinin devam edip etmeyeceği konusunun henüz netleşmediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi