46 Yok Olan yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranında

46 Yok Olan yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranında 46 Yok Olan dizisi bu akşam Star Tv ekranında yayınlanacak. Merakla beklenen 46 Yok Olan 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salim ve Murat arasındaki tartışma giderek büyüyor. İşte 46 Yok Olan yeni bölüm fragman ve özeti

46 Yok Olan, star TVde yayına giren televizyon dizisi. Yönetmenliğini Serdar Akarın yaptığı dizide baş rolleri Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan üstlendi. İlk bölümünün 27 Mart 2016 tarihinde Star TVde yayınlanacağı duyuruldu.Heyecanla beklenen 46 Yok Olan… yine çok konuşulacak yeni bölümüyle 3 Haziran Cuma akşamı Starda.

46 YOK OLAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Muratın yaşadığı değişim çevresinin dikkatini çekmeye başlamıştır. Fakat Murat, Ezoyu uyandırana kadar durmamaya kararlıdır. Öte yandan Doğan, Muratın cinayetlerini ortaya çıkartmak için hummalı bir çalışma içine girer. Yine de Selini teorilerine inandırması kolay olmayacaktır. Ferit ve Yıldız, Muratın babasının cinayeti ile ilgili daha fazla detay öğrenmesini istemezler. Vecdinin sunduğu çözümü Ferit kabul etmeyecektir. Buna rağmen Yıldız kendi bildiğini yapmaktan geri durmaz.
Ezonun yürümesiyle şoka giren Ceyla, yaşananlar karşısında ne tepki verecek? Bugüne kadar Murat için yaptıklarıyla kendi hayatının gidişatını karşılaştırınca patlama noktasına gelen Salim ve Murat arasında yaşanacak tartışmanın sonuçları ne olacak?

Yayın Günü:3 Haziran /Cuma
Yayın Saati:23.45

46 YOK OLAN YENİ BÖLÜM FRAGMAN

46 YOK OLAN DİZİSİ KONUSU

Türkiyenin sayılı genetik profesörleri arasında yer alan Murat GÜNAY (Erdal Beşikçioğlu); tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu beş yıldır komada bulunan kız kardeşini Ezo (Ayça Eren) hayatta tutmaya çalışan, kendisini bu hastalığın tedavisine adamış bir profesördür. Zamanla çevresindekileri kaybeden, pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu zorlu yolda yüzlerce hastaya umut sayılabilecek bir ilaç keşfeder ve bir anda kendisini büyük bir olaylar zincirinin arasında bulur. Gerçeğin peşinde olan ve inancından taviz vermeden bu zamana kadar gelen profesör için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu sır dolu buluş, tanıdığı ve tanımadığı birçok kişinin hayatını değiştirecektir.

Ayrıca dizi içerisinde Şaman ayininde kullandıkları DMT içeren Sihirli Çayın ismi ise Ayahuasca dır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir