4N1K İlk Aşk 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Sürprizlerle dolu gezi

0
0

4N1K İlk Aşk bu akşam yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide Yaprak, Aliyi gitmekten vazgeçiriyor fakat Alinin başı dertte. 4N1K İlk Aşk 5. bölüm fragmanları.

FOX TVnin sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk heyecand olu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak?

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaprakın zamanında müdahalesi Aliyi gitmekten vazgeçirmiştir. Ancak Yaprak’ın söyledikleri Alinin kalbini ona açmasını iyice imkansız hale getirir. Tekrar bir araya gelen ekip önce Barışa aklını başına getirecek bir oyun hazırlarlar. Sonra da Ali, Bade’ye hayatının dersini verir. Kendini aklamaya çalışan Ela, Tekin’i suçsuzluğuna inandıramaz. Bulduğu ipucu da boş çıkar. Üstelik bir de kapkaça uğrar. İmdadına Ali ve Tekin yetişir. Ancak çantasını kaptırır, içinde Ali’den ayrıldığından beri her şeyi yazdığı günlükte vardır. İstedikleri parayı bulamayan bir de üstüne dayak yiyen kapkaççılar defteri ele geçirir. Bunu Tekin’e şantaj için kullanırlar. Üstelik işin içinde Aliyi de çekerler. Okulda ise turnuva heyecanı vardır. Okul gezisine giden öğrenciler müsabakaya katılırlar. Gezi herkes için sürprizlerle dolu geçerken her şeyden habersiz Ali büyük tehlikededir.

4N1K İlk Aşk yeni bölümüyle Cuma 20.00de FOXta!

4N1K İLK AŞK 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz