4N1K İlk Aşk 5. bölüm ilk fragmanı yayınlandı! Ali ölecek mi?

4N1K İlk Aşk 4. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizinin 5. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. Ali bıçaklanıyor. Yaprak ise büyük bir korku içerisinde. 4N1K yeni bölümü için heyecan dorukta.

FOX TVnin sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yeni bölüm fragmanı da yayınlanan dizide yine heyecan dorukta. Yaprak, Alinin gidişini engelliyor. Fakat olaylar hiç beklemediği şekilde gelişiyor. İşte yeni bölüm fragmanı.

4N1K İlk Aşk yeni bölümüyle Cuma 20.00de FOXta!

4N1K İLK AŞK 5. BÖLÜM FRAGMANI

4N1K İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali’nin şarkıyı Bade’ye çaldığını gören Yaprak şaşkındır. Bu yanlış anlamayı düzeltmek isteyen Ali, Bade’nin tuzağına düşer. Ona iyilik yaptığını zannederek okulda bir kaç gün erkek arkadaşı gibi davranmayı kabul eder. Yaptıkları yüzünden pişman olan Barış, Yaprak’a kendini affettirmek için her yolu dener. Hatta sürprizlerle dolu bir mektup bile yazmayı başarır. Annesi ile yüzleşen Sinan, ona rest çeker. Ece’ye gittikçe daha çok kapılan Sinan annesi ile müdürü ayırdığına emindir. Fizik hocasının icadı yalan makinesi ise okulda işlerin daha da karışmasına neden olur. Gökhan ve kız arkadaşının başına ise beklenmedik bir kaza gelir. Elleri birbirine yapışan ikili her şeyi birlikte yapmak zorunda kalır. Yaprak’a olan aşkının karşılıksız olduğunu düşünen Ali, beklenmedik bir karar alır. Bu kararından vazgeçirmek için Yaprak, Ali’ye yetişmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi