5 haftada sivilce ve aknelere doğal çözüm

“Özel geliştirilmiş yoğun bakım yöntemiyle gençleri aynalara küstüren sivilcelere 5 haftada çözüm getirilebiliyor” diyen Nesrin Sürer, bu uygulama hakkında şöyle bilgiler verdi:

“Bio Heating Mask , Enzym Peeling, Hydro Lotion, Vitamin A serum ile yapılan yoğun bakımlar sayesinde 5 haftada sivilce sorunundan kurtularak temiz ve duru bir cilde kavuşmak mümkün.

Yöntemin ilk aşamasında cilde yağlanmayı önleyen “Hydro Losyon” serumu sürülüyor. Yağ dengesini düzenleyen bu serum özel bir cihazla cilde iyice nüfuz ediyor. Ardından genç ciltler için özel hazırlanan “Bio Heating Mask”, Maulbeer ekstresi, Allantoin, Oleanol acit ve mineral etken madde içerikli doğal maske hamur biçiminde tüm yüz, boyun ve dekolteye sürülüyor. Maskenin ısısı 42 dereceye kadar yükselip, tekrar 0 dereceye kadar düşerek soğuyor. Yöntemin son aşamasında cilde “Vitamin A” serumu sürülüyor.”

Sürer, yönteminin düzensiz beslenme, yanlış kozmetik ürün kullanımı, stres, adet düzensizliği, cilt temizliğinin ihmal edilmesi ve hava kirliliği gibi sorunlardan kaynaklanan sivilcelerin düzelmesinde de son derece başarılı sonuç verdiğini belirtiyor.

http://www.enesbioestetikcenter.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi