50 Metrekare dizisi ne zaman başlayacak?

50 Metrekare dizisi ne zaman başlayacak? TV8 ekranlarında Burak Aksakın yapımcılığıyla yayınlanacak olan 50 Metrekare dizisi ne zaman başlayacak? 50 Metrekare hakkında merak edilen soruların yanıtları haberimizde. İşte 50 Metrekare dizisi ile ilgili detaylar

Yeni yayın döneminde izleyici ile buluşması planlanan 50 Metrekare dizisinin yapımcısı belli oldu. Tecrübeli bir ismi de oyuncu kadrosuna katan 50 Metrekare bomba gibi geliyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve 50 Metrekare dizisinin ayrıntıları…

50 Metrekare Dizisi Hakkında Bilgiler

Burak Aksakın “Bana Masal Anlatma” ve “Kara Bela” filmlerinde yapımcılığını yapmış olan BKM Film TRT de başlayacak olan yeni dizinin de yapımcılığını yapacak.

50 Metrekare Dizisi TV8 deTv8 de başlayacak 50 Metrekare Dizisi Mahalle dizisi olacak. Sıcak hikayesi özeti ile “50 Metrekare” dizisinin kadrosu ve konusu önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

50 Metrekare Dizisi Transfer Oldu!

Senartosunu Burak Aksakın kaleme aldığı yeni dizi 50 Metrekare TRT1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanırken dizi son anda TV8e transfer oldu! TRT1 ekranlarında yayınlanması beklenen 50 Metrekare dizisi TV8e transfer oldu!

Sevilen dizi “Leyla ile Mecnun”u kaleme alan, ardından “Ben De Özledim” dizisini de yazan Burak Aksak yeni dizi ile ekranlara dönüş yapıyor. Dizinin adının 50 Metrekare olduğu duyuruldu. Dizinin TRT1 ekranlarında yayınlanması için anlaşmalar yapılmıştı, fakat dizi henüz yayınlanmadan kanal değiştirdi ve TV8e geçti.

Dizinin yapım şirketi BKM Film olurken dizinin kadrosunda şu anlık sadece Mahir İpekin olduğu duyuruldu. Dizi Leyla ile Mecnun’da olduğu gibi yine bir mahalle komedisi olacak.

50 Metrekare dizisi Temmuz ayında izleyici karşısında çıkacak. Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalınız.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir