50 Metrekare dizisinin konusu ne olacak?

Yeni sezon dizisi 50 Metrekare heyecanla bekleniyor. Peki 50 Metrekare dizisinin konusu ne olacak? Dizide kimler rol alacak? İşte 50 Metrekare ile ilgili detaylı bilgiler

Yeni yayın döneminde izleyici ile buluşması planlanan 50 Metrekare dizisinin yapımcısı belli oldu. Tecrübeli bir ismi de oyuncu kadrosuna katan 50 Metrekare bomba gibi geliyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve 50 Metrekare dizisinin ayrıntıları…

50 METREKARE DİZİSİ KONUSU

Burak Aksak’ın “Bana Masal Anlatma” ve “Kara Bela” filmlerinde yapımcılığını yapmış olan BKM Film TRT de başlayacak olan yeni dizinin de yapımcılığını yapacak.

50 Metrekare Dizisi TV8 de başlayacak 50 Metrekare Dizisi Mahalle dizisi olacak. Sıcak hikayesi özeti ile “50 Metrekare” dizisinin kadrosu ve konusu önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

50 METREKARE DİZİSİ TRANSFER OLDU

Senartosunu Burak Aksak’ın kaleme aldığı yeni dizi 50 Metrekare TRT1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanırken dizi son anda TV8e transfer oldu! TRT1 ekranlarında yayınlanması beklenen 50 Metrekare dizisi TV8e transfer oldu!

Sevilen dizi “Leyla ile Mecnun”u kaleme alan, ardından “Ben De Özledim” dizisini de yazan Burak Aksak yeni dizi ile ekranlara dönüş yapıyor. Dizinin adının 50 Metrekare olduğu duyuruldu. Dizinin TRT1 ekranlarında yayınlanması için anlaşmalar yapılmıştı, fakat dizi henüz yayınlanmadan kanal değiştirdi ve TV8e geçti.

Dizinin yapım şirketi BKM Film olurken dizinin kadrosunda şu anlık sadece Mahir İpek’in olduğu duyuruldu. Dizi Leyla ile Mecnun’da olduğu gibi yine bir mahalle komedisi olacak.

BURAK AKSAK KİMDİR?

Burak Aksak (12 Eylül 1985, İstanbul), Türk senarist, yönetmen ve oyuncu.

İlköğrenimini Yedikule’de, orta öğretimini ise Koca Mustafa Paşa Lisesinde tamamlamıştır. Şu an hâlâ Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktadır. 2006 yılında kazandığı bursla Plato Film Okuluna girmiştir. Ayrıca Ekol Drama Sanat Okulu’nda “Kamera Önü Oyunculuğu” eğitimi vermektedir. Televizyon hayatına kuzeni Selçuk Aydemirle beraber senaristliğini yapıp yönettiği TRTde yayınlanan Ramazan Güzeldir dizisiyle başlayan Burak Aksak, yine TRTde Onur Ünlünün yönettiği Leyla ile Mecnunun senaristliğini yapmıştır. Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırılınca Ben de Özledim dizisinde senaristlik yapmaya devam etmiştir. BKMnin yapımını üstlendiği, 9 Ocak 2015te vizyona girmiş olan Bana Masal Anlatma adlı sinema filminin hem senaristi hem de yönetmenidir. 2013 yılından günümüze aylık yayınlanan OT Dergide düzenli olarak yazmaktadır. Yine BKMnin yapımını üstlendiği, başrollerinde Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı 18 Eylül 2015te vizyona giren Kara Bela adlı 2. filminde de senaristliği ve yönetmenliği üstlenmiştir. Film, halka açık bir gala düzenlenmesiyle Türk sinema tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosundaki galayı yaklaşık beş bin biletli izleyici izledi.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir