8 Nisan Jet Sosyete yeni bölüm neden yok?

0
0

8 Nisan Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? arayışı başladı. STAR TVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Jet Sosyete izleyicisini kahkahaya boğmaya devam ediyor. Bu akşam yeni bölüm yayınlanması beklenirken, Jet Sosyetenin özel bölümü ekrana gelecek. Peki Jet Sosyete yeni bölüm neden yok?

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Jet Sosyete yeni bölüm için nefesler tutuldu. Jet Sosyete 8. yeni bölümüyle 15 Nisan Pazar günü ekrana gelmesi bekleniyor. Peki Jet Sosyete yeni bölüm neden yok?

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Jet Sosyetenin senaristi ve oyuncularından biri olan Gülse Birsel geçtiğimiz hafta rahatsızlığı nedeniyle çekimlere ara verilen Jet Sosyetenin yeni bölümü 8 Nisan Pazar gününe yetişemediğini duyurdu. Gülse Birsel kendi sosyal medya hesabından izleyicilere bu haberi Gizem karakterine bürünerek verdi ve izleyenleri yine güldürmeyi başardı.

JET SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özpamuk Tekstilde Cengiz Bey ayın elemanını seçmeye karar verir. Tony ve Pelinin kendisine 1 Nisan şakası yaptığından habersiz olan Yaşar, büyük para ödülünü kazanmak için ofiste canla başla çalışacaktır.

Merdiven altı üretilen kötü gıdaları jet sosyeteye satmaya çalışan Gündüzün sattığı sağlıksız gıdalar, herkesin sağlığını tehdit edecek ve bu sebeple başına beklemediği olaylar gelecektir.

Zahide Hanım ve Gizem çekişmesi ise gittikçe büyümektedir. Zahide Hanımın gazetelere Gizem hakkında durmadan olumsuz konuşması bardağı taşıran son damla olacak. Gizem’in, Zahide Hanım’a kendisi hakkında konuşmama kararı çıkartması olayları başka bir boyuta taşır.

Safiye öğrendiği modern çocuk eğitimini evde uygulamaya başlayacak ve bu sayede Yıldız, ailesinin modern eğitim denemelerini sonuna kadar sömürecektir. Fındık’ın evde bakımını üstlenen Ozan’ın ise anaç duyguları uyanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz