Abraham Lincoln Vampir Avcısı Filmini Full izle

Abraham Lincoln Vampir Avcısı Film Fragmanı izle, Abraham Lincoln Vampir Avcısı Full izle, Abraham Lincoln Vampir Avcısı Filmi izle, Abraham Lincoln Vampir Avcısı Filmi Full izle, Abraham Lincoln Vampir Avcısı Filmi izle Seyret

Özet & detaylar 19yy.da Avrupayı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abrahamın ailesi vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir.

İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır..

İç Savaşın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bir rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü kazanan yazar Seth Grahame-Smithin aynı isimli romanından uyarlandı. Daha önce Jane Austenin kült kitabı Gurur ve Önyargısına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincolnü ise bir vampir avcısı olarak ele aldı.

Yönetmenliğini Timur Bekmambetovun yaptığı film, Abraham Lincolnun gizli günlükleri üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor.. Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi