Ana Sayfa Genel Haberler Acı Aşk 12. bölüm fragmanı yayılandı

Acı Aşk 12. bölüm fragmanı yayılandı

1
0

Acı Aşk 12. bölüm fragmanı yayılandı Show TVnin sevilen dizisi Acı Aşk dün akşam son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Pazar akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Acı Aşk 12. bölüm fragmanını da yayınladı. İşte merak edilen detaylar.

Acı aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulutun (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sudenin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCInın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erolun kaleme aldığı, müziklerini Kıraçın yaptığı; Acı Aşkın Yönetmen koltuğu ise M. çağatay tosunun.

Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve erkan can,ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı, Burak Yamantürk ve asuman dabak yer alıyor.

ACI AŞK 12. BÖLÜM FRAGMANI

ACI AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Acı Aşk”ın 11. bölümünde; Ferman ile Şahika arasındaki ipler tamamen kopuyor. Şahika, önce Zahidenin köşke girmesiyle ardından da Fermanın kendisini köşkten kovup ondan boşanacağını söylemesiyle şok oluyor. Ancak, Şahika elbette yenilgiyi kabul etmiyor. Fermanın can düşmanı Ekremle işbirliği yapan Şahikanın her şeyi değiştirecek bir sırrı var. Melekin babası Saffet, izini yeniden kaybettiriyor ve Milli Piyango biletleri satarak hayatını kazanmaya başlıyor. Zahide ise köşke Alinin teyzesi olarak giriyor. Ana ve oğul birbirine yavaş yavaş ısınıyor. Babasının Ferman tarafından öldürüldüğünü öğrenen Bulutun Ekremle işbirliği halinde yürüttüğü plan ise gizlice ilerliyor. Bulut, intikam peşindeyken, klinikteki Sudenin iyileşme sürecindeki en büyük yardımcısı Mehmet oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz