Acun Ilıcalı, Yunanistan planını açıkladı

Yazar: ,

Yunanistanda kanal satın alacağını söyleyen Acun Ilıcalı, Orada bize karşı genel bir antipati var. Ben inşallah orada başarılı olursam bir şekilde bu iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacağımı düşünüyorum. dedi.

Hülya Avşarın star TV ekranlarında başlayan yeni programı Bir Hülya Avşar Sohbetinin ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu.

YUNANİSTAN PLANI

Programda iş hayatına ilişkin bilinmeyenleri anlatan Ilıcalı, Yunanistan planının detaylarını açıkladı. Yunanistanda kanal alacağını söyleyen Acun Ilıcalı, bu adımıyla başarılı olması durumunda iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacağını belirtti.

HEDEFİM KANAL ALMAK
Ilıcalı, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: Hedeflediğim reytingleri tutturursam sonraki hedefim Yunanistanda bir kanal almak. Sonra ise amacım Survivor Almanya ve İngiltere de yapmak. Televizyonculuğu Türkiye dışında da yapabildiğimi ispat etmek için en yakın ülke olan Yunanistanı seçtim. Seyirci profilinde de yakınlıklar var. O Ses Yunanistanda aldığım reytingi Survivorda da başarabilirsek bu bizim için CV gibi olacak.

İKİ ÜLKENİN DOSTLUĞUNA KATKIDA BULUNACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM
Bizde Yunanlılara karşı büyük bir antipati yoktur. Zamanında bir şeyler yaşanmış artık bitmiş diye bakarız. Yunanistanda bize karşı genel bir antipati var. Ben inşallah orada başarılı olursam bir şekilde bu iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacağımı düşünüyorum. (Vatan)

Alakalı Gönderiler

Cevap Yaz