Adamlığın peşinde koştuk küpe takmadık

Nihat Doğan, Okan Bayülgen’in sunduğu Disko Kralı programına konuk oldu

Programda sakinliği ve dinginliği ile dikkati çeken Nihat Doğan, mesaj vermeyeceğini ve felsefik sözler sarf etmeyeceğini söyledi.

Ancak bir izleyicinin son dönemdeki tarzı, şarkıları ve politikaya atılması ile ilgili sorusu üzerine bu sözünü tutamayan Nihat Doğan, yine felsefik konuşmadan edemedi. Televizyon gazetesinin haberine göre, Doğan, “Bu sektöre girdiğim günden beri kendime almış olduğum ilke şu idi: “Biz şan ve şöhretin peşinde değil, biz adamlığın peşinde koşuyoruz, dedik. Bu anlamda gördüğünüz gibi küpe takmadık” diye konuştu.

Kulağında küpe olan Okan Bayülgen ise kulağını tutar şekilde stüdyodan kaçar gibi yaparak herkesi güldürdü. Kırdığı potun farkına varan Nihat Doğan, Bayülgen’e taş attığını söyleyerek esprili bir yaklaşımda bulundu.

Sözlerini sürdüren Doğan, “Saçımızı öne taramak dahi inanılmaz, insanlarda ‘acaba eyvah ne oluyor, bizim bildiğimiz delikanlı Nihat değişiyor mu’ diye bir paniğe yol açmıştır. Arkadaşlar hiç kimse paniğe kapılmasın. Benim yediğim pekmez, gittiğim Antep. Duvarda resmim, halen de ismim var” diyerek özlü sözlerine bir yenisini daha ekledi. Stüdyodaki seyirciler ‘Nihat, Nihat’ diyerek hem tempo tuttu, hem de stüdyoyu alkışlarla inletti…

Tarih: 30 Aralık 2009 — 09:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi