AddWeb Website Promoter 8.0.9.2 Pro indir Download

0
0

AddWeb Website Promoter 8.0.9.2 Pro

Bir web siteniz var ve hit almak istiyorsanız bu program tam size göre. AddWeb Website Promoter sitenizi arama motorlarına kayıt dahil birçok işi kısa sürede yaparak sitenizin daha fazla hit almasını sağlıyor. Bu program ile sitenizi çok fazla sayıda arama motoruna kaydettirmeniz mümkün. AddWeb, sitenizi göndermeden önce sitenizi kategoriye sokuyor, sitenizi tasvir eden birkaç cümle yazmanızı istiyor ve sitenizin içeriği ile ilgili birkaç yani anahtar sözcük istiyor. Bu tabii söz konusu sözcüklerle arama yapıldığında sitenizin de bulunabilmesi için. Çünkü arama tag’leri sitenize asıl hit’in gelmesini sağlayacak yöntemdir. O yüzden anahtar kelimelerinizi çok iyi belirlemeniz gerekir. Bu yeni sürümde ek olarak aşağıdaki özellikler ekli durumdadır…

Yazılıma SmartPatrol aracı eklenerek bu aracın arka planda çalışmasıyla sitenizin düzenli olarak çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi sağlandı.

Ayrıca sitenizin çalışmadığı zaman size SMS veya e-mail ile haber veriliyor. Ve de yazılımdaki bir monitör sayesinde sitenizi ve bağlantı hızınızı kontrol edebiliyorsunuz.
Dosya Boyutu: 8,77 MB
Lisans: Shareware
Dil: İngilizce
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 30 günlük kullanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz