Adı Efsane 21. yeni bölüm ile yeni sezona başlayacak!

Adı Efsane yarın yeni sezona giriş yapacak. Tarık ve Melisin başka şehire taşınmasının ardından yeni sezonda yeni yüzler Adı Efsanede yer alacak. Adı Efsane yeni sezon ilk bölümde Hakan ve arkadaşlarının basketbol seçmelerinin devam ettiği esnada mahalleye gelen kişi gençleri tehdit edince karşısında Hakan’ı buluyor.

Adı Efsane yarın akşam yeni sezona kaldığı yerden devam edecek. Hakan ile yakınlaşacak olan Naz Yalınay karakterine Simay Barlas isimli güzel oyuncu hayat verirken Sibel’in bu ilişkiye nasıl bir tepki vereceği de gelecek bölümlerde ortaya çıkacak.

ADI EFSANE YENİ SEZON 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
Reyhan Yalınay (Şenay Gürler)

Reyhan, eski bir mahalleli. Dışarıya karşı güçlü bir kadın; ama, kendi içinde oldukça kırılgan bir yapıya sahip. 17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kurmuş. Kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri döner. Kızının gerçek babası hala aşık olduğu Yusuf’tur; ancak, Yusuf’un bundan haberi yoktur. Hayattaki en büyük zaafı ve desteği kızı Naz’dır.

Naz Yalınay (Simay Barlas)

Reyhan’ın kızı. Mücadeleci, pozitif, çabuk yenilmeyen bir kız. Çizimi çok iyi, moda tasarımı okumak istiyor. Babasının ölümü üzerine annesi ile yeni bir hayata başlıyor. Nispeten varlıklı bir çevreden gelmesine rağmen mahalleye kolay adapte oluyor. Annesine zaman zaman annelik yapıyor; ancak, Reyhan’ın ondan sakladığı sırrı öğrendiğinde anne kız ilişkileri ciddi bir sınavdan geçmek zorunda kalacak.

Ozan Başyurt (Ferit Kaya)

Hakan’ın teyzesinin oğlu. Adam yaralama vakası ile 8 ay cezaevinde yatıp çıkıyor. Hakan ondan hep bir adım uzakta durmayı tercih etmiş; ancak, Ozan’ın bu kez uzak durmaya gönlü yok. Hakan’ı ikna edemese de Fiko’yu ve diğer çocukları kendi ayak işlerini yaptırmak, eküri olmak için epey zorlayacak. Şimdilik küçük bir mahalle mafyası olan Ozan, para getir götür işleri yapıyor. Ancak, hedefi ünlü mafya babalarının ekiplerinde yer almak.

Add your comment

Your email address will not be published.