Adı Mutluluk dizisi bitiyor mu?

Adı Mutluluk dizisi bitiyor mu? Fox TV gençlik dizisi Adı Mutluluk için kararını verdi.. Adı Mutluluk dizisi bitecek mi?

Fox TV’de ekrana gelen Adı Mutluluk dizisi bitecek mi?

FOX’un yaz aylarında başlayan gençlik dizisi Adı Mutluluk final yapıyor. Başrollerini Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Dilara Aksüyrek, Aslı Bekiroğlu, Zeynep Bastık, Yağızcan Konyalı, Orçun İynemli, Kaan Çakır, Yağmur Kaşifoğlu ve Levent Özdilek gibi isimlerin paylaştığı dizisinin yayın günü 3. defa değişti. Ekrana geldiği ilk haftalarda Salı akşamları yayınlanan dizi daha sonra Çarşamba’ya alınmıştı. Ancak dizinin yayın günü yine değişti ve Çarşamba akşamlarına alındı.Dizi geçen hafta Total ve AB grubu reytinglerinde 7. sırada yer aldı.

Fox TV yönetimi iddialı dizilerin ekrana geleceği yeni sezonda reytingleri de düşmeye başlayan Adı Mutluluk’a final yaptırmaya karar verdi. 30 Eylül Çarşamba akşamı 15. bölümüyle ekrana gelecek olan yapım, 5 Ekim’den itibaren Pazartesi akşamları yayınlanacak ve 17. bölümüyle sona erecek.

Çarşamba akşamlarını ise gelecek haftadan itibaren başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Cengiz Bozkurt, Kenan Bal ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı ‘Kocamın Ailesi’ dolduracak. Adı Mutluluk, final bölümüyle 12 Ekim Pazartesi akşamı FOX TV’de olacak.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir