Adı: Zehra 3. bölümde Zehra için işler karmaşıklaşıyor

Adı: Zehra bu akşam 3. bölümü ile ekrana gelecek. Yayın hayatına hızlı bir giriş yapan yeni dizi Adı: Zehrada bu akşam yine heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Zehra, karakola giderek itirafta bulunuyor. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

FOX TVnin yeni dizisi Adı: Zehra yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. İlk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

ADI: ZEHRA 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Karakola gidip başına gelenleri anlatan ve bir itirafta bulunan Zehra, bu yolla her şeyi düzelteceğini düşünürken, Serkanın getirdiği bir belge her şeyi değiştirir. Zehra için işler daha da karmaşık bir hale gelmiştir. Acaba onun Hande olmadığını Kurdoğlu Ailesi biliyor mudur? Karakoldaki polisler bile her şeyi anlatmasına rağmen ona inanmamıştır.

Üstelik Serkan, kardeşinin psikolojik sorunlar yaşadığını söylemiş, Zehrayı bir psikologla görüşmeye zorlamıştır. Zehra ne yapıp da bu durumdan kurtulacaktır? Ayrıca annesinin hayatından da endişe duymaktadır. Zehranın gerçek ailesiyse, Zehraya git gide yaklaşmaktadır. Onu bulmak için televizyon kanallarına ve gazetelere çıkmaya karar veren aile sayesinde, Elif adlı bir televizyoncu her şeyi öğrenir. Peki şimdi ne olacaktır.

Adı: Zehra yeni bölümüyle Cumartesi 20.00de FOXta!

ADI: ZEHRA 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Tarih: 12 Mayıs 2018 — 20:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi