Dizi Fragmanları

Adını Feriha Koydum 27. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 27. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 27. Bölüm izle Adını Feriha Koydum 27. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 27. Bölüm izle Adını Feriha Koydum Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 26. Bölüm ÖZETİ

Feriha, Aysunla yüzleşmenin ağırlığı altında ezilirken artık gerçeklerden kaçamayacağının farkındadır. Teknede gördüklerini aklından çıkaramayan Emir ise Ferihanın düzenli tekne ziyaretlerinden rahatsız olur. Emir ve Levent sonunda karşı karşıya gelirler. Haldunun Ünalla girdiği ortaklık, Sanem’in kabusu haline gelirken Sanem, bu tehlikeli ortaklığı Cansudan gizlemek için elinden geleni yapar.

Feriha, büyük itiraftan önce şimdiye kadar yalanların gölgesinde içinden geldiği gibi yaşayamadığı duygularını özgür bırakır. Aşıklar, giderek daralan çemberin uzağında, başbaşa romantik bir gün geçirirken Hande ise Emirin yaklaşan doğum günü için hazırlayacağı partiye odaklanmıştır. Bu durum Korayın görmezden gelmeye çalıştığı korkularını gün yüzüne çıkarmaya başlar.

Öte yandan Seher tarafından terk edilen ve aşk acısı çeken Mehmet, tüm gücüyle Seheri geri kazanmaya çalışırken Zehra, oğlunun gizlice sözlendiğini öğrenir. Zehra, kızı ve oğlu için derin korkular içinde çırpınırken attığı her adımın takip edildiğinden habersizdir. Artık yolun sonuna yürüyen Feriha ise yürüdüğü yolda yalnız değildir.

Adını Feriha Koydum 27. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu