Ana Sayfa Dizi Fragmanları Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izle

1
0

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm izle, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı Seyret

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Ferihanın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm ÖZETİ; EMİR KAPICI DAİRESİNDE!

Herkesi şok eden öpüşmenin ardından Feriha da Emir de kendi duyguları ile savaşmak zorundadır. Hande, Cansunun Emire olan duygularını anlar ve Cansuyu tamamen avucunun içine alır. Feriha ve Emir, duygularını kendilerinden bile sakamaya çalışırken, Leventin Ferihaya verdiği gecikmiş doğum günü hediyesi aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir. Sanem ise Levente dair umutlarını, Nevbaharın varlığı ile canlandırmaya çalışırken bir anda Leventin Ferihaya hissettiği duygularla yüzleşir. Öte yandan, uzun zamandır beklenen Hills açılışına davetsiz misafir olarak katılan Levent, Sanemi zor durumda bırakır. Emir ve Levent arasındaki gözle görülen gerilim geceye damgasını vurur. Emir ve Feriha’nın yaşadıkları duygusal tansiyon ise sonunda Emirin kapıcı dairesinin kapısını aralamasına kadar varır. Emirin Ferihanın dünyasına inmesi, aşıklar için yeni bir başlangıç mı yoksa sonun başlangıcı mı olacaktır?

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz