Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 39. Bölüm izle, Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Ferihanın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm ÖZETİ; EMİR FERİHA’YA VEDA MI EDECEK?

Emir ve Feriha kapıcı dairesinde duygusal olarak zor anlar yaşarken Mehmete yakalanmaları ile işin rengi değişir. Yaşananlar Emir ve Ferihayı aralarındaki engellerle yüzleştirirken aralarındaki duygusal tansiyon yerini karşılıklı adımlara bırakır. Bu sırada, Sophie tarafından kapatılan araba borcu yanlış anlamalara neden olur. Emir ve Ferihanın yeniden yakınlaşması Cansuyu korkuturken, Handenin yokluğu da Cansu için işleri zorlaştırır. Öte yandan kardeşiyle görüşmek isteyen Leventin Nevbaharla buluşması zorlu geçer. Sanem ise Ünalla olan iş ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtma çabası içindedir. Ferihanın gerçekleriyle olanca çıplaklığı ile yüzleşen Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.

Adını Feriha Koydum 39. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir