Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı Full izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı online internetten izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 40. Bölüm izle, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Adını Feriha Koydum 39. Bölüm ÖZETİ; AŞIKLARIN ŞOK GECESİ!

Nişan gerçeği ile yüzyüze kalmak Emir için bardağı taşıran son damla olur. Emir büyük bir öfke ile tamamen içine kapanırken, Feriha bu kez ona gerçekleri anlatmaya kararlıdır. Cansunun nişan fotoğrafı sayesinde yaşadığı zafer ise Emirin apartmandan taşınma kararını öğrenmesi ile gölgelenir. Fotoğrafın Emirin eline nasıl geçtiğini anlamaya çalışan Ferihanın parçaları birleştirmesi zor olmaz. Feriha ve Seher karşı karşıya geldiklerinde yaşananlar ise kapıcı dairesini altüst eder. Sanem, Ünalla geçirdiği gecenin ardından dikkatli adımlarla hedefine yürümeye başlar. Levent, kardeşini görme ısrarını sürdürürken Nevbaharın aldığı bir karar Sanem için de Levent için de sürpriz olacaktır. Ferihanın Emirle konuşma çabası karşılıklı bir sinir savaşına döner. Sonunda Emirin patlaması, Ferihaya ikisinin de unutamayacağı bir adım attırır. Gecenin karanlığı Emir ve Ferihayı nereye sürükleyecektir?

Adını Feriha Koydum 40. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi