Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı online internetten izle Adını Feriha Koydum 30 Aralık Fragmanı

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 40. Bölüm ÖZETİ; LEVENT AŞKINI İTİRAF EDİYOR! Feriha ve Emirin yaşadıkları sarsıcı geceyi unutmaları kolay olmayacaktır. Feriha, hayatının en zor gecesinde yanında Leventi bulur. Levent ve Emirin hesaplaşması ise artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Şiddetli hesaplaşma, şahit olan herkesi farklı şekilde etkilerken, Feriha Nevbaharın dikkatini çekmeye başlar. Emir, apartmandan ayrılıp otele yerleşirken Feriha ise Leventin aşk itirafı ile şaşkına döner. Mehmetin Seheri eve dönmeye ikna etmesi, Ferihaları apartmandan attırmak isteyen Sanemin eline büyük bir fırsat verir. Apartmandan atılma tehdidi ile burun buruna kalan aile aldıkları bir haberle altüst olacaktır. Emir ve Feriha arasında geçen geceden habersiz olan Gülsüm ve Koray, acı çeken aşıkları bir araya getirmek için bir plan yapar. Ancak işler umdukları gibi gitmez.

Adını Feriha Koydum 41. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir