Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Özeti; GİZLİ EVLİLİK TEHLİKELİ SULARDA!

Rıza, Ferihanın attığı adımı karşılıksız bırakmaz ve kızını eve kabul eder. Mehmet bu duruma tepkisiz kalamaz. Emirin apartmana geri dönmesiyle kapıcı dairesindeki huzursuzluk artar. Emirle aynı apartmanda kalmayı göze alamayan Rıza, kesin bir karar alır. Aşkları bu kez de zorunlu ayrılıkla sınanan Feriha ve Emirin özlemle başetmeleri kolay olmaz. Öte yandan Sanemin Ünalla ilişkisini öğrenen ve Sanemi evden kovan Cansunun psikolojisi giderek kötüleşmektedir. Feriha, Cansunun yaşadıklarına kayıtsız kalamaz. Mehmet, Emirle hesaplaşmak için fırsat kollarken, Levent geliyorum diyen tehlikenin farkındadır. Leventin Mehmet ve Rıza ile yakınlığı ise Feriha ve Emiri huzursuz eder. Emir ve Levent arasında yeni bir gerilim başlar. Feriha hiç beklemediği bir anda köşeye sıkışırken Emir büyük bir tehlikeyle burun burunadır. Bütün taşlar yerinden oynamak üzeredir.

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme