Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı Seyret

Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı online internetten izle Adını Feriha Koydum 9 Mart Cuma Fragmanı izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Özeti; LEVENTİN AŞKI ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR!

Emirin atlattığı tehlike ile sarsılan Feriha, Rızanın köye gitmesiyle birlikte Mehmetin hedefindedir. Emirden hırsını bir türlü alamayan Mehmet, Ferihaya dişini geçirmeye çalışırken Ferihanın bu kez ona papuç bırakmaya niyeti yoktur. Feriha yaşadığı sıkıntıları Emire yansıtmadan vargücüyle Emirle geçirdikleri kısıtlı zamanların tadını çıkarmaya çalışır. Ancak kapıcı dairesinde kopan fırtınaları öğrenen Emirin sabrı taşmak üzeredir. Emir ve Feriha gizli evlilikleri ile ilgili ilk kez karşı karşıya gelir. Öte yandan Emir ve Levent arasındaki gerilim de tırmanmaya devam eder.

Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Mehmet ise bir anda Leventin Ferihaya olan duyguları ile yüzyüze gelir ve beyninden vurulmuşa döner. Leventin duygularının ayyuka çıkması işleri çığırından çıkarırken Emir için de beklenmedik bir bomba patlamak üzeredir.

Adını Feriha Koydum 51. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir