YuregininSesi

Adını Feriha Koydum 7.Bölüm izle

Adını Feriha Koydum 7.Bölüm izle Adını Feriha Koydum 7.Bölüm Seyret Adını Feriha Koydum Son Bölüm izle Feriha Koydum Son Bölüm Seyret Feriha Koydum Yeni Bölüm izle

Adını Feriha Koydum 7.Bölüm izle Adını Feriha Koydum Son Bölüm izle Adını Feriha Koydum yedinci bölümü ile 25 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…Hande’nin evinde gördükleri ile büyük bir şok yaşayan Zehra, Feriha’dan hesap sorar. Anne kız ağır bir yüzleşme yaşarken Feriha büyük itirafın kıyısındadır. Kızına olan güvenini yitiren Zehra, Feriha’nın hayatını takip etme şansını kaybetmek istemez ve Hande’lerin evinde çalıştığını gizler.

Feriha, bir yandan annesine kendisini affettirmeye çalışırken bir yandan da ilk aşkın büyüsüne kapılmıştır. Bu durum Hande için yıkıcı olur. Otel, ev ve okul arasında mekik dokuyan Feriha ile Emir arasındaki dünya farkı da kendini belli etmeye başlar. İlk şokun ardından kendini toparlayan Hande ise, sonunda biraraya gelen aşıkları rahat bırakmamaya kararlıdır.

Pencereden gördüklerinin şaşkınlığını yaşayan Cansu, Feriha’yı mercek altına alır. Üzerinde Emir’in adının yazdığı kağıt yüzünden çıkan gerilim ise devam eder. Zehra ve Sanem, karşı karşıya gelir.

Evde ise, Zehra’nın reçellerinin pazarda satılmaya başlaması Rıza ile aralarında sorun yaratır. Karısının ek iş yapmasını gurur meselesi yapan Rıza, Veysel’in taksisinde çalışmaya başlar. Mehmet, vargücüyle iş aramakta ve her geçen gün umudunu biraz daha kaybetmektedir. Mehmet’in, geçmişten gelen bir dostla karşılaşması ise onun için şaşırtıcı olur.

Feriha, otelde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Rıza ise gecenin karanlığında büyük tehlike altındadır. Kapıcı dairesine ulaşan kara haber ortalığı yangın yerine çevirir.

Adını Feriha Koydum yedinci bölümü ile 25 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

Adını Feriha Koydum 7. Bölüm Fragmanı izle

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.