Ana Sayfa Magazin Ağlama Anne sosyal medyada büyük ilgi gördü

Ağlama Anne sosyal medyada büyük ilgi gördü

0
0

ATV ekranında yayınlanan Ağlama Anne dizisinde, bu hafta heyecanlı sahneler yaşandı.

Geçen hafta Alev ve annesinin kavuşma sahnesi izleyenlere duygusal dakikalar yaşatmıştı. Bu haftada Alev, babasıyla 18 yılın hesaplaşmasını yaptı. Bu sahnedeki Kızımı sana bırakmam, sen bana sahip çıkmadın ama ben kızıma sahip çıkacağım ve anne sözcüğünü duymadan ölmeyeceğim cümlesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Öte yandan bölümün en çok konuşulan konularından bir diğeri de Alevin, Özlem tarafından kızına yapılan şantaj karşısında verdiği tepki oldu. Ağlama Annenin yeni bölümünde neler olacağı seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Feride Kaytanın oturduğu Ağlama Anne dizisinde Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi isimler rol alıyor.

Küçük yaşta yaptığı bir hata dolayısıyla, evlat katili olmakla suçlanan Alev ve ailesinin duygu yüklü hikayesini anlatan dizi, Seyirciye sık sık doğuran mı annedir? Büyüten mi? sorusunu düşündürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz