Al Sancak
Al Sancak 2. Bölüm Fragmanı

Al Sancak 14. Bölüm Fragmanı izle Al Sancak Son Bölüm Fragmanı Al Sancak 14. Bölüm Tanıtımı 11 2023 Mayıs Perşembe neler olacak

Al Sancak 13. Bölüm özeti “Nadia içi zor günler!” Sacit Paşa’nın kararı ile resmi muhbirlik süresi boyunca hapis hayatı yaşayan Nadia bu zaman zarfında Ali ile görüşemez. 44 günün sonunda özgürlüğüne kavuşan Nadia’yı yeni hayatında neler beklemektedir? 44 gün sonra karşılan Nadia ve Ali’yi neler beklemektedir? ‘’Pençe Timi, Emre’nin peşinde’’ İstihbarat personeli Emre bir operasyon esnasında kaçırılıp örgüt tarafından esir edilmiştir.

Emre’yi kurtarmak için Pençe Timi denizaşırı bir ülkeye operasyon düzenler. Büyük bir örgüt kampına baskın yapan Pençe Timi’ni hangi sürprizler beklemektedir? ‘’Nadia’nın yeni hayatı’’ Hapisten çıkan Nadia soluğu Ali Yüzbaşı’nın evinde alır. Nadia’nın özgürlüğüne kavuştuğunu duyan Elizabeth kolyeyi ister.

Nadia içinde büyük sırlar olan kolyeyi Elizabeth’e verecek midir? ‘’Düşmanlar ile Ali yüz yüze’’ Kolyeyi ele geçirmek için Nadia ile buluşmaya giden Boran ve Elizabeth’in bütün hesapları Ali’nin zekice planı sayesinde sekteye uğrar. Ali’yi karşılarında gördüklerinde bu yüzleşmeye nasıl tepki vereceklerdir? Büyük bir risk alan Ali’nin bundan sonraki planı ne olacaktır?

Al Sancak Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Al Sancak 14 Bölüm Fragmanı

Tüm Fragmanlar: Al Sancak Son Bölüm Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz