Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı izle 15 Ocak Pazar

Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı izle ATV ekranlarında yayınlanan Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı online internetten izle Al Yazmalım 15 Ocak Pazar Fragmanı izle

Al Yazmalım 16. Bölüm Özeti; İlyas Nermin’in küçük kızının izini bulmak için avukat aracılığı ile Maryamhan’ı sıkıştırmakta, Maryamhan verdiği söz gereği bilgi vermemektedir. Cemşit ve İlyas bu konu yüzünden karşı karşıya gelecek, İlyas Cemşit’in dürüst tavrından etkilenerek iyice kinlenecektir.

Helin Sibel’i ve annesini Sibel’in ameliyatı sürecinde İstanbul’da ağırlamakta, İlyas, Saliha ve Ömer’in evinde düzenlenen yılbaşı partisinde Asiye ve oğluyla güzel bir gece geçirmektedir. Cemşit Maryamhan’ın Asiye ile ilgili imalarından çok rahatsız olarak İlyas ile Asiye’nin bir gün birleşeceklerine inandığını söyler.

Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı izle, Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı, Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı izle, Al Yazmalım 17. Bölüm Fragmanı Seyret, Al Yazmalım 18. Bölüm Fragmanı izle, Al Yazmalım Son Bölüm Fragmanı izle

Saliha’nın yılbaşı daveti tatsız bir haberle yarım kalırken, Helin İlyas’a çok şaşırtıcı bir teklifte bulunur ve karar vermesini beklerken akıl almaz bir planla Nermin’in kızını ailesinin elinden alarak evine getirtir.

Al Yazmalım 17. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme