Ana Sayfa Genel Haberler Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman başlıyor?

Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman başlıyor?

0
0

Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman başlıyor? Show Tv yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman başlayacak merak konusu. Ama Arkadaşlar İyidir dizisinde hangi oyuncular yer alıyor. İşte Ama Arkadaşlar İyidir ile ilgili detaylı bilgiler

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Ama Arkadaşlar İyidir dizisi için geri sayım başladı. Ama Arkadaşlar İyidir dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve konusu nedir? İşte Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ile ilgili detaylı bilgiler.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un üstlendiği “Ama Arkadaşlar İyidir” dizisi Show TV ekranlarında başlıyor.

Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı ve yolları üniversitede kesişen beş gencin hikâyesini konu alan “Ama Arkadaşlar İyidir”de ekranda ilk kez görünecek yeni yüzlere deneyimli oyuncular eşlik ediyor. Dizinin genç kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu,Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu yer alıyor.

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikâyelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan “Ama Arkadaşlar İyidir”in çekimleri 15 Temmuz’da İstanbul’da başlayacak.

Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ağustos ayında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz