Amazon Prime Gaming Mayıs 2023 oyunları belli oldu. Prime Gaming kütüphanesine bu ay 800 TL değerinde 15 oyun ekleniyor. İşte Prime Gaming Mayıs ayı hediyeleri. Amazon Prime Gaming Mayıs 2023 oyunları 800 TL değerinde 15 oyun hediye.

Amazon’un Prime üyelerine aylık olarak verdiği ücretsiz oyunların Mayıs ayı listesi açıklandı. Önümüzdeki ay Prime Gaming kütüphanesine 800 TL değerinde 15 oyun ve League of Legends, Fifa 23 ve Overwatch 2gibi yapımlar için bazı “oyun içi” hediyeler ekleniyor. İşte Prime Gaming Mayıs ayı hediyeleri.

Amazon Prime Gaming Mayıs 2023 oyunları

Amazon Prime Gaming’in Mayıs 2023oyunlarına baktığımızda, indie yapımların ağırlık kazandığını görüyoruz. Bununla birlikte listede Planescape: Torment: Enhanced Edition,STAR WARS™: Rogue Squadron 3D ve Kardboard Kings dahil olmak üzere 15 farklı oyun yer alıyor. Oyunların toplam değeri ise yaklaşık 800 TL.

Amazon Prime, ülkemize özel ilk ay için ücretsiz, sonrasında ise ayda 39 TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor. Bilmeyenler için Amazon Prime abonelik fiyatı Türkiye’de sadece 8 TL idi. Ancak kısa süre önce yapılan bir fiyat güncellemesi ile yüzde 400 oranında zamlandı. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Prime Gaming Mayıs 2023 ücretsiz oyunlar
4 Mayıs
STAR WARS™: Rogue Squadron 3D
Super Sidekicks
Samurai Shodown IV
11 Mayıs
Planescape: Torment: Enhanced Edition
Lake
Robo Army
Last Resort
18 Mayıs
Kardboard Kings
The Almost Gone
3 Count Bout
Alpha Mission 2
25 Mayıs
Lila’s Sky Ark
Agatha Knife
King of the Monsters 2
Kizuna Encounter

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz