Angelina Jolie ile Brad Pitt gizlice buluşuyor!

22.07.2017
12

Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pittin boşanma sonrası gizlice buluştukları öne sürüldü. Ancak bu buluşma, ikilinin yeniden birlikte olduğu anlamına gelmiyor.

Hollywood Lifeın haberine göre; Angelina Jolie, evde görüşmelerden rahatsızlık duyduğu için çocuklarıyal birlikte Brad Pitt ile dışarıda randevulaşıyor.

42 yaşındaki oyuncunun, Pittin daha önce birlikte yaşadıkları evine gitmek istememesi nedeniyle evin birkaç blok ötesinde çocuklarını babalarına bıraktığı ve daha sonra tekrar aldığı belirtildi. Çifte yakın bir kaynak, Angelina çocuklarını büyüttüğü ve şu anda Pittin yaşadığı eve girince duygusalaşıp eski anılarını hatırlıyor. Bu, acı verici ve rahatsız edici durumu yaşamak istemediğinden, buluşmaları evin yakınında yapıyorlar dedi.

Çiftin buluşma noktasının, Brad Pittin evinin yakınındaki otoyolda bulunan evcil hayvan dükkanı yanı olduğu öne sürüldü. Bu noktanın, Jolienin şu anda çocuklarıyla yaşadığı Los Felizdeki eve de çok yakın olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında boşanma davası açmak üzere mahkemeye başvuran ünlü oyuncular, çocuklarının boşanma sürecini atlatması ve ailenin belirli günlerde bir araya gelmesi konusunda birlikte hareket etme konusunda anlaşmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.