Anneler ile Kızları 5. Bölüm Fragmanı izle

Anneler ile Kızları 5. Bölüm Fragmanı izle Anneler ile Kızları 5. Bölüm izle Anneler ile Kızları 5. Bölüm Fragmanı izle Anneler ile Kızları 5. Bölüm izle Anneler ile Kızları Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Anneler ile Kızları 4. Bölüm ÖZETİ

Defne, kızını Sacit Çakırcalının kaçırdığından emindir. Ancak Sacitin hiçbir şeyden haberi olmadığını görünce ne düşüneceğini şaşırır. Yağmurun nerede olduğuna dair en ufak bir ipucu yoktur.

Yağmuru eve getiren Hamdi, Gülizar ve Ferideye kızı birkaç gün misafir edeceklerini söyler. Yağmurun annesinden zorla koparıldığını anlayan Gülizar, çaresizdir. Bir yandan Yağmuru avuturken diğer yandan Ferideyi çocuğu annesine götürmek konusunda ikna etmeye çalışır. Bu iş karşılığı alacağı parayla iyice keyiflenen Hamdi ise, Gülizara niyetini açıkça belli eder. Öte yandan İstanbulda Gülizarın izini süren Ömer, sonunda Hamdinin adresini bulur.

Yağmur için istenen fideyi ödemeyi kabul eden Sacit Çakırcalı’nın bir tek şartı vardır.

Defne Sacitin şartını kabul edecek mi? Ömer, Hamdiden Gülizarı alabilecek mi? Gülizar, Yağmuru Hamdiden kaçırabilecek mi, yoksa Ömer her şeyi altüst mü edecek?

Anneler ile Kızları 5. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir