Annemizi Saklarken

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Sesli Fragmanı 12 Ocak Özeti

Annemizi Saklarken dizisi 6. Bölüm Sesli Fragmanı 12 Ocak 2022 Özeti star tv Annemizi Saklarken 6 Bölüm Fragmanı izle Annemizi Saklarken Son Bölüm yeni Fragmanı Annemizi Saklarken 6 Bölüm Fragmanı seyret

Annemizi Saklarken 5. Bölüm özeti Handan’ın elinde evlilik cüzdanı var artık. Bu cüzdan Dündarı ilelebet ona bağlayacak, hayatını kurtaracak. Ama hangi bedeller uğruna? Derya, Handan’ın yeni kocasına onlardan bahsetmediğini öğrendiğinde imkansız bir ikilemin içinde kalır. Bora artık her şeyi bilen ve her an hayatlarını mahvedebilecek bir bombadan farksızdır.

Derya, Bora’yla annesi arasında sıkışıp kalmıştır. Zengin koca uğruna evlatlarından bile kaçan bir kadına kim saygı duyar ki? “O kadın” diye hitap edilen Handan’ın Demir ailesi içinde huzur bulması mümkün mü? Dündarın çocukları, rahmetli annelerinin yatağında Handan’ı bulunca kıyamet kopar.

Selin’in tepkisi hem kendisi hem çevresindekiler için tehlikeli boyutlara ulaşır. Benan, küçük Pelin’i bu evliliği yıkmak için acımasızca kullanmaya başlar. Handan, herkesin ona düşman olduğu bir evde yapayalnızdır artık. Ve hızla bir tuzağın içine doğru çekilmektedir.

Annemizi Saklarken 6 Bölüm Fragmanı

Diğer Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Fragman

Yasak Elma Fragman

Gönül Dağı Fragman

Kaderimin Oyunu Fragman

Sadakatsiz Fragman

Kuruluş Osman Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir