Ant-Man ve Wasp İçin Hazır mısınız 29 Haziran 2018

Ant-Man ve Wasptan gelen yeni tanıtım bir hayli hareketli!

Ant-Man ve Wasp ile maceraya atılmaya hazır mısınız? Cep boy kahramanlarımız Scott Lang ve Hope van Dyne bir kez daha dünyayı kurtarmak için görev başında! Filmden gelen yeni tanıtımda filmin hem maceralı ruhunu hem de renkli mizahını görebiliyoruz.

Süper kahraman Scott Lang, Yenilmezlerin savaşında yer almanın sonuçları ile hem bir süper kahraman, hem de bir baba olarak boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott, karşılaşmada yer almasının sonucu olarak ev hapsindedir. Hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalayan Scottın kapısını Hope van Dyne ve Dr. Hank Pymin acil bir görevle çalması ise her şeyi değiştirir. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Wasp ile işbirliği yaparak dünyanın refahı için mücadele vermelidir.

Cep boy kahramanlarımız Ant-Man ve Waspı bir kez daha Paul Rudd ve Evangeline Lillynin canlandırdığı devam halkasında orijinal Wasp iken kuantum boyutunda kaybolan, Dr. Hank Pymin eşi Janet Van Dyne rolünde 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer boy gösterirken, Justified ile Emmye aday gösterilen Walton Goggins, Oscar adaylığı bulunan Laurence Fishburne ve Randall Park gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenliği ilk filmde olduğu gibi Peyton Reedin üstlendiği Ant-Man ve Waspın ülkemizdeki vizyon tarihi 6 Temmuz

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir