AÖF ten müjdeli haber! Kayıt yenileme tarihi uzatıldı

Yazar: ,

AÖFten öğrencilere müjdeli haber geldi. 1,5 milyon öğrenciyi yakından ilgilendiren AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 26 Şubat tarihine kadar uzatıldı. AÖFten yapılan açıklamaya göre İktisat ve İşletme fakültelerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 26 Şubat Pazar günü saat 22.59a kadar uzatıldı açıklaması yapıldı.

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim İktisat ve İşletme fakültelerinin bugün sona erecek 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi kayıtlarının süresi 26 Şubat Pazar gününe kadar uzatıldı.

AÜnün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, AÜ Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 26 Şubat Pazar günü saat 22.59a kadar uzatıldı.

Öğrenciler, ders ekle-sil işlemlerini http://aof.anadolu.edu.tr adresi kayıt otomasyonu bağlantısı kayıt yenileme bölümünden yapabilecek.

Ders ekle-sil işlemlerini yapan öğrenciler 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi öğretim gideri ve öğrenim ücreti/öğrenci katkı payı ödemelerini 26 Şubata kadar kredi kartı/banka kartıyla, Ziraat Bankası ATMlerinden (kartlı veya kartsız), mobil bankacılık veya internet bankacılığından gerçekleştirebilecek.

Öğrenciler ders kitaplarını 27 Şubat Pazartesi gününden itibaren bürolardan teslim alabilecek.

AÖF VİZE SINAV TARİHLERİ ERTELENDİ!

AÖF bahar dönemi vize sınavları Referandum tarihinin netleşmesinin ardından ileri bir tarihe ertelendi. 15-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan AÖF vize sınavları, Refarandum tarihinin 16 Nisan olarak belirlenmesinin ardından 29-30 Nisan tarihlerine ertelendi.

Benzer Yazılar

Bir cevap bıraka bilirsin