Teknoloji

Apple TV+nın yüksek bütçeli bilim kurgu dizisi Foundation dan yeni fragman geldi

Apple TV+nın yüksek bütçeli bilim kurgu dizisi Foundation dan yeni fragman geldi Isaac Asimovun aynı isimli kitabından uyarlanan Foundation ya da Türkçesi ile Vakıf dizisinden yeni bir fragman paylaşıldı.

Ben Robot, Nightfall ve Sonsuzluğun Sonu gibi kitapların yazarı olan Isaac Asimovun bir başka başarılı eseri Vakıf kitabının dizi uyarlamasından yeni bir fragman yayınlandı.

Bilim kurgu eserlerinin en iyilerinden biri olarak kabul edilen Vakıf, on milyonlarca gezegeni kapsayan bir galaktik imparatorluğun çöküşünü konu alan bir roman. Fragmanı izlediğimizde ise dizinin iddialı bir şekilde geldiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Özellikle görsellik bir hayli güzel duruyor.

Foundation, 24 Eylül 2021de Apple TV+ üzerinden yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Cassian Bilton, Laura Birn, Jared Harris, Leah Harvey, Lou Llobell, Terrence Mann, Lee Pace ve Mido Hamada bulunuyor. Vakıf dizisinin yaratıcılığını ise David S. Goyer üstleniyor. Bahsi geçen yeni yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Foundation Yeni Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir