Arka Sokaklar 202. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Arka Sokaklar 202. Bölüm izle Arka Sokaklar 202. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 202. Bölüm izle Arka Sokaklar 202. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar Son Bölüm izle

Arka Sokaklar 202. Bölüm ve Özeti Madde bağımlıları terör estiriyor
Nusret, Aydın, Utku ve Kürşat madde bağımlısı 4 yakın arkadaştır. Geçim kaynakları soygunculuktur. Mal alacak para bulamadıkları zaman bali çekerler. Kafaları güzel olup, insanlara sararlar. Melek, Şirin ile beraber börekçiye gider. Nusret, börekçiye dalıp herkesi rehin alır. Aydın, Utku ve Kürşat da bu sırada boş durmazlar. Eş zamanlı olaylar devam etmektedir. Murat, Melek ve Şirin’i kurtarmaya koşar. Tüm ekip madde bağımlısı gençleri yakalamanın peşindedir.
Seyran, Mesut’a beraber yaşamayı teklif eder. “Tunç’la beraber bana yerleşin, ev de büyük, rahat rahat yaşarız” der. Mesut bu teklife sıcak bakmaz. Mesut’tan habersiz Tunç’la konuşmaya gider. Seyran, Tunç’tan da beklediği karşılığı alamayınca yıkılır. Elif dekorasyon dergilerine bakıp, ev için bir şeyler seçmeye başlamıştır. Sinan bu durumdan sıkılıp ilgilenmeyince de Elif surat yapmaya başlar.

Arka Sokaklar 202. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz