Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı izle 30 Ocak Pazartesi

Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı izle LANAL D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı online internetten izle Arka Sokaklar 30 Ocak Pazartesi Fragmanı izle

Arka Sokaklar 230. Bölüm Özeti; Ekip, ölüm emri verilen küçük Duygu’yu arıyor.. Okay, zengin iş adamı Kenan’ın playboy oğludur. Eski mankenlerden Selin ile geçmişte bir ilişkisi olmuştur ve bu ilişkiden bir kızı vardır. Okay’ın ailesi bu çocuğu kabul etmez. Selin babalık davası açar. Okay’ın ailesi bu duruma çok sert tepki verir ve oğullarına “Ya bu olayı çözersin ya da biz bildiğimiz yollarla çözeriz” derler. Okay bir kez daha Selin ile konuşur ama nafile. Okay’ın annesi Behiye olaya el koyar. Ve çocuğun kaçırılıp öldürülmesini ister. Ekip, Selin’e bu kötülüğü yapanların ve kızı Duygu’yu sağ salim bulmanın peşine düşer.
Pınar ve Ayla binicilik dersi almaya başlarlar. Ali, Pınar’ın bu konudaki bilgiç bilgiç tavırlarıyla dalga geçer. Ayla, Rıza ve Ali’yi de at çiftliğine davet eder. Rıza da “hay hay size nasıl ata binilir gelip göstereyim” der. Ali, Pınarlar’ın binicilik hocasına sinir olur. Ufak bir kıskançlık krizi yaşanır.

Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı, Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı Seyret, Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı HD izle, Arka Sokaklar 231. Bölüm Fragmanı Full izle, Arka Sokaklar 232. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı izle

Hoca, Rıza ve Ali’nin atlara tek başlarına binmelerini istemez. Tabii ki Ali de Rıza da bu uyarıyı dinlemezler ve atları alıp giderler. Dönüşleri muhteşem olacaktır.

Arka Sokaklar 231. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi