Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı izle LANAL D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı online internetten izle Arka Sokaklar 13 Pazartesi Fragmanı izle

Arka Sokaklar 232. Bölüm Özeti; Ekip, tecavüzcü sapığın peşine düşüyor.. Beyza amâdır. Akşam iş çıkışı tanımadığı biri tarafından yolu kesilir ve tecavüze uğrar.
Tinerciler tarafından yerde yatarken bulunur ve Ekip olay yerine gelir. Beyza ifadesi
alınması için emniyete götürülür. Olanları anlatır. Kendisine tecavüz edenle ilgili tek bildiği şey, adamın ses tonudur. Tüm ekibi, özellikle de Ali’yi bu olay çok etkiler. Ali başta olmak üzere tüm ekip, Beyza’ya bunu yapanın peşine düşer.

Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı, Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı Seyret, Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı HD izle, Arka Sokaklar 233. Bölüm Fragmanı Full izle, Arka Sokaklar 234. Bölüm Fragmanı izle, Arka Sokaklar Son. Bölüm Fragmanı izle

Rıza ve Ayla, başbaşa dışarı çıkarlar. Arabayla seyir halindedirler. Ali, Mesut, Melek ve
Hüsnü de devriyededir. Ali minibüsü kullanırken Rıza ile yaşadıklarını anlatır, anlatırken de kendinden geçer. Önünde seyir halinde giden aracın Rıza’nın olduğunu fark etmez ve “yolu aç” diye anons etmeye devam eder. Anons ettiği aracın Rıza’nın olduğunu anladığında ise iş işten geçmiştir.

Arka Sokaklar 233. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir