Arka Sokaklar 399. bölüm fragmanında ağlatan sahne

Arka Sokaklar 399. bölüm fragmanında ağlatan sahne Arka Sokaklar yeni bölüm için nefesler tutuldu. Kanal Dnin sevilen dizisi Arka Sokaklar 399. bölümde Hüsnü Çoban ölecek mi merak konusu. Özgür Ozanın ınstagram hesabından yaptığı bir paylaşım kafaları karıştırdı. İşte Arka Sokaklar ile ilgili son gelişmeler

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozanın yer aldığı Yönetmenliğini Orhan Oğuzun yaptığı, dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yönetiyor. Yapımcılığını Erler Filmin üstlendiği Arka Sokaklarda yeni bölüm heyecanı başladı. İşte merakla beklenen Arka Sokaklar 399. bölüm fragmanı ve son detaylar.. Arka Sokaklar her hafta Cuma günü saat 20:00da Kanal Dde! Baş komiser Hüsnü Çoban vuruldu. Tüm ekip ve ailesi perişan durumda.. Hüsnüye hastanede yapılan müdahaleler yeterli olacak mı? 29 Nisan Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

Arka Sokaklar 398. Bölüm Özeti

Maruf’un Samet’in ölümüne sebep olması ekibi şoka uğratır. Maruf sorguya alınır. Öncesinde de Mesut durumu Cahit amire anlatır. Maruf o kadar rahat bir adamdır ki sorguda olması umurunda bile değildir. Cahit anlatılanlara inanmak istemez. Prosedür uygulanmaya başlanır. Olay yerindeki memurun ve Arda’nın ifadesi alınır.

Maruf’un da sorgusuna Mesut ve Hüsnü girer. Savcılığa sevki yapılır. Mesut Selin ile beraber savcılığın önünde beklemektedir. Savcı Maruf’u serbest bırakır. Müfettiş sorgusuna kadar Amiri Cahit’in gözetimi altında olacaktır. Cahit abilik yapıp Maruf’u kendi evine götürür. Maruf’un Ankara Haymana’da ki kız kardeşi, Şükran arar. Şükran ağabeyine derdini anlatır. Maruf ve Şükran babaları Selahattin, 50’li yaşlarda bir adamla gencecik bir kızı evlendirmek istemektedir. Maruf’u Cahit’i bir şekilde atlatmayı başararak kız kardeşini kendi yöntemlerine göre Kadir’in adamlarından Basri ile birlikte kurtarmaya gider. Bir numaralı silah kaçakçısı Kadir Yelence’nin has adamı Basri ekibin engeline takılmıştır. Kadir’e ulaşmanın yolu Basri’den geçmektedir.

Basri Ankara otobanında yüz tarama sistemine yakalanmıştır. Yanında biri vardır ancak yüzü seçilemez. Plakadan kullandığı aracın kiralık olduğu tespit edilir. Aracı kiralayan şirketten bilgi alınarak bir adrese ulaşılır. Bu adres Hüsnü’nün bulunduğu mevkii ye yakındır. Çevre ekiplerden de yardım alarak verilen adrese gider. Rezidansın güvenliği ile görüşülüp Basri hakkında bilgi alınır.

Hüsnü mekanda resmi polisleri bırakıp ayrılır. Bu sırada Basri ve Maruf evden bir şeyler almak için mekana gelirler. Resmi polislerden Oktay Basri’yi tanır, Hüsnü baş komiserine haber verir. Hüsnü sert bir manevra ile hemen mekana geri döner. Hüsnü döndüğünde çatışma çoktan başlamıştır. Hüsnü resmi polisler Hamdi ve Oktay’ı kurtarmaya çalışırken Maruf’un silahından çıkan kurşunlar sırtından isabet eder.

Özgür Ozan’dan kafa karıştıran paylaşım

Uzun yıllardır ekrana gelen polisiye dizisi ‘Arka Sokaklar’ın son fragmanı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olmuştu. Fragmanda vurulan Hüsnü Çoban karakterinin ölüp ölmeyeceği merak konusuydu. Hatta dizinin hayranları sosyal medyada cenaze etkinliği bile organize etmişti.

Ancak vurulma sahnesi sosyal medyada fırtınalar estiren Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan Instagram paylaşımı ile hayranlarını şaşırttı. Dizinin 400. bölüm kutlamasında çekilen fotoğrafı sayfasında yayınlayan Ozan, altına şu notu düştü:

,

“400 bölüm çok güzel abiler, çok güzel ablalar tanıdım! Çok güzel dostlarım oldu! Çok güzel kardeşlerim oldu! Çok güzel günlerimiz geçti! Bunları para versen yaşayamazsın. Bir de üzerine para verdiler!”

ÖZGÜR OZAN KİMDİR?

Özgür Ozan, 1966 doğumlu Bolu Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. İlk, orta ve liseyi Ankara Cumhuriyet Lisesinde tamamladı. Mezun olduktan sonra amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğunda çeşitli oyunlarda rol aldı. 1985 yılına kadar profesyonel olarak basketbol oynadı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirdi.

Bursa Devlet Tiyatrosunda oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosunda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı, hafif kılıbık Selami karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal Dde yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Komiser Hüsnü rolünü canlandırmaktadır. Özgür Ozan evli ve bir çocuk babasıdır.

OYNADIĞI FİLM VE DİZİLER
Arka Sokaklar 2006-
Çocuklar Duymasın 2002-2005
Umut Yolcuları 2010
Sonsuz
Acemi Cadı 2008
Deli Duran
Reyting Hamdi
En Son Babalar Duyar
Hırsızın Oğlu
Kadın Terzisi
Zülküf ile Zarife
Örümcek
Sibel
Yanlış Saksının Çiçeği
Gurbetçiler
Deli Duran
Çocuklar Ne Olacak 2004
Çiçek Taksi
Tatlı Kaçıklar
Ruhsar

ARKA SOKAKLAR HAKKINDA

Arka Sokaklar, Kanal D de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal Dde yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal Dde yayınlanmaktadır.

Yönetmenliğini Orhan Oğuzun yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlunın üstlendiği dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Filmdir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır.Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve ?babalığıyla? yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet amiri Rıza Baba olur.

OYUNCULAR

Zafer Ergin Rıza Soylu/Rıza Baba

Şevket Çoruh Mesut Güneri

Özgür Ozan Hüsnü Çoban

Ozan Çobanoğlu Hakan Çınar

Oya Okar Selin

Alp Korkmaz Ali Akdoğan

Özlem Çınar Aylin Aydın

Can Başak Arif Müdür

Hüsnü Çobanın vurulduğu sahne rekor kırıyor!

Kanal Dde yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Özgür Ozanın hayat verdiği Hüsnü Çobanın vurulma sahnesi, 23 Nisan Cumartesi gününden itibaren Youtubeda 1 milyonu aşkın kizi tarafından izlendi.

Ekranların uzun soluklu dizisinin sevilen karakterlerinden Hüsnü Çoban, resmi polisler Hamdi ve Oktay’ı kurtarmaya çalışırken Marufun silahından çıkan kurşunla vurulmuştu.

İŞTE O SAHNE

Dizinin devamında hastanede elektroşok verilen başkomiser Hüsnü Çoban’ın öleceği söylentileri sosyal medyada kısa sürede TT (trend topic) olmuştu.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir