Arka Sokaklar 417. bölümde Tunç alevler içinde yanıyor

Arka Sokaklar 417. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklarda Tunç alevler içimde yanıyor. Mesut komiser Tunçu alevler içinden kurtarabilecek mi? Arka Sokaklar her Cuma saat 20:00de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor

Arka Sokaklar reyting listelerini alt üst etmeyi sürdürüyor. 417. bölüm fragmanı yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde aralarında soğuk rüzgarlar esen Mesut komiser ile oğlu Tunç barışabilecekler mi? Hastanede alevler içinde kalan Tunçu Arka Sokaklar ekibi kurtarabilecek mi?

ARKA SOKAKLAR 417. BÖLÜM FRAGMANI

Arka Sokaklar 417. Bölüm Fragmanı yayında! Mesut, alevler içerisinde yanan hastaneden Tunçu kurtarabilecek mi?
Arka Sokaklar Cuma akşamı saat 20.00da Kanal Dde!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hastaneden çıkan Tunç, Ali ve Pınar’ın gözetimi altına alınıyor; Mesut ise, oğlunu kazanmanın yollarını arıyor! Arka Sokaklar 416. Bölüm 11 Kasım Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

Mesut ve Tunç’un büyük kavgasından sonra, Tunç hastanenin acil servisindedir. Pansuman yapılır. Babasına olan öfkesi ve nefreti gittikçe artmaktadır. Mesut oğlunu, hayattaki tek varlığını nasıl kurtaracağının, evladını nasıl geri kazanacağının bir yolunu bulmanın peşindedir. Selin, bu dönemde Mesut’un yanında yerini alır.

Rıza Baba, hastaneye gelip Tunç ile görüşür ve hastanedeki pansumanından sonra Rıza Babanın evine götürülür. Uyuşturucu kullanmaktan mahkemeye çıkacağı güne kadar Ali abisi ve Pınar ablasının gözetimi altında kalacaktır. Mahkemeden çıkan karar rehabilitasyon merkezine gönderilerek tedavi görmesidir. Eğer tedaviyi ret eder ya da kaçarsa, 5 yıla yakın hapis cezası alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir