Arka Sokaklar dizisi 415. yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Arka Sokaklar 415. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Mesut, oğlu Tunçun uyuşturucu aldığını duyunca dünyası yıkılır. Heyecanın kaldığı yerden devam ettiği Arka Sokaklar 415. yeni bölüm tüm detayları haberimizde.

Kanal Dnin fenomen dizisi Arka Sokaklar zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Merakla beklenen Arka Sokaklar 415. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar, geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan son bölümü ile Totalde 7,97 rating ve 20.12 izlenme payı alarak rakiplerini geride bıraktı. Arka Sokaklar 415. yeni bölümünde Mesut, oğlu Tunçu uyuşturucu ile girdiği kötü yoldan çekip kurtarabilecek mi? Tekin, yanlış tercihler yapıp bir gaspçı mı olacak? tüm detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz..

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Figen Evren ve Nazlı Tosunoğlunun paylaştığı Arka Sokaklar 415. yeni bölümü ile 4 Kasım 2016 Cuma günü saat 20.00de Kanal Dde!

ARKA SOKAKLAR 415. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 414. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Arka Sokaklar 414. son bölümünde Koray, Tunç ve Ebruyu kaçırıyor; Mesut ise, çocukları kurtarmak için çabalıyor! Tunç ve Ebru baygın halde Korayın adamlarının aracıyla depoya kaçırılır. Tunçların kaçırıldığını gören taksicinin ifadesine başvurulur. Koray şüpheli tek isimdir. Rıza baba sinyal takibini başlatır. Ebrunun kaçırıldığı ailesine de haber verilir. Annesi Ayten, üvey babası İhsan perişan halde kızlarından gelecek iyi haberi beklerler.

Koray, Mesuta ulaşır. Tunç ve Ebru karşılığında istediği bellidir. Mekanından kaldırdıkları malın tamamını geri istemektedir. Ebru ve Tunç kıpırdayamayacak şekilde bağlıdır. Korayın adamları tarafından yüksek dozda eroine mahkum kalırlar. Mesut, hayattaki tek varlığı oğlunu kurtarmak için çırpınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi