Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Dizisi 580. Bölüm Sesli Fragmanı 5 Mart Özeti

Arka Sokaklar Dizisi 580. Bölüm Sesli Fragmanı izle 5 Mart 2021 cuma Özeti kanald

Arka Sokaklar 579. Bölüm özeti: Rıza, Servetin paralarını yakma hikayesinin az da olsa sevinciyle evine döner. Ekrem, Serveti mit polislerine bırakır. İnterpol de Servetin peşindedir ve İnterpolün Türkiye Temsilcisi Seda Komiser ekibimizin kapısını çalar. Seda ve Engin eskiden tanışmaktadır. Seda ile yeniden karşılaşmak sürpriz olur. Emniyete gelen Başak bu sürprizden hiç hoşlanmaz. Servet sahte bir kalp krizi numarasıyla ambulansla hastaneye götürülmek üzere yola çıkar. Ambulansın geçtiği yol güzergahında uygun bir yerde paralı asker Medar ve ekibi pusuya yatar. Çatışmada mit polisleri vurulur.

Servet karşısında Medarı görmekten mutludur. Bu yaşanan olaylardan sonra Rıza Baba önderliğinde ekibimiz hem Aliyi kurtarmanın, hem Serveti yeniden yakalamanın hem de büyük güç Medarın peşine düşerler. Ekrem de dolaylı olarak Medarın peşindedir ve Mesuttan yardım ister. Selin ise bu durumdan rahatsızlık duyar. Medar ve ekibi korkunç bir infaz daha gerçekleştirir. Bu olayla birlikte Mesut, Cemal ve Ekrem güçlerini birleştirir. Cemal ve Ekrem adamların çaldıkları altın külçeleriyle buluşmalarını izlerler. Cemal, Medarın has adamı Eymen tarafından fark edilir ve deşifre olur. Çatışma başlar ve Cemal vurulur.

Ali, tek kişilik hücreden memur koğuşu denen başka bir yere alınmıştır. Memurlar koğuşunda da eski bir tanıdık Aliyi beklemektedir. Seline saplantısı olduğunu bildiğimiz Halis, Alinin karşısındadır.

Arka Sokaklar 580. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu